Zapytanie ofertowe

W celu sprawniejszej obsługi pytań, dotyczących warunków organizacyjnych i finansowych w zakresie oferowanych przez naszą firmę usług, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Gwarantujemy poufność przekazywanych przez Państwa danych i oświadczamy, że będą one służyły jedynie w celu przygotowania wstępnej oferty.

Wyjaśnienia:

[5] Forma prawna:

Proszę o podanie jednej z możliwości: osoba fizyczna, osoba prawna, spółka cywilna, spółka jawna, spółka komandytowa.

[6] Rodzaj księgi:

Proszę o podanie jednej z możliwości: podatkowa księga przychodów i rozchodów, księga handlowa, ewidencja sprzedaży, wynajem.

[7] Płatnik VAT:

W tej opcji można wskazać czy firma jest płatnikiem podatku od towarów i usług lub nie wskazywać (w przypadku podmiotów rozpoczynających działalność lub niezdecydowanych).

[8] Ilość dokumentów/miesiąc:

Proszę o podanie w skali jednego miesiąca średniej ilości dokumentów księgowych (faktury, rachunki, wyciągi bankowe, listy płac, paragony fiskalne, itd.), które dotyczą prowadzonej działalności gospodarczej.  

[10] Rząd obrotów w skali miesiąca:

Proszę o podanie w skali jednego miesiąca uzyskiwanych lub planowanych średnich przychodów firmy (brutto - łącznie z VAT).

Formularz zapytania ofertowego
  • Pola oznaczone * są wymagane.

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.