Aktualności

2020-10-06

KOMUNIKAT - Zmiana adresu biura we Wrocławiu

Uprzejmie informujemy, że od dnia 12.10.2020 r. nastąpi zmiana adresu biura rachunkowego.

Godziny pracy pozostają bez zmian, tj. dni powszednie 8.00-16.00.

Nowy adres: ul. Muchoborska 18, budynek GAMMA, Wrocławski Park Technologiczny

Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking do Państwa dyspozycji – dowolne miejsce z napisem „GOŚCIE WPT”.

Wejście do budynku jest opisane jako „Wejście 12”.

Wejście do budynku jest zamknięte (kontrola dostępu) i wymaga otwarcia przez naszych pracowników. W tym celu proszę przed wejściem dzwonić na nr 71 722 34 42 lub skorzystać z dzwonka przy drzwiach.

wstecz

Biuro rachunkowe

Oferujemy firmom, osobom fizycznym zarówno krajowym jak i zagranicznym, prowadzenie ewidencji księgowych, rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych w pełnym zakresie.

czytaj więcej

Usługi finansowe

Kompleksowa pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych oraz rekomendacji w zakresie najkorzystniejszych ubezpieczeń.

czytaj więcej

Doradztwo gospodarcze

Realizujemy usługi w zakresie tworzenia biznes planów, analiz finansowych i organizacyjnych oraz współpracy przy badaniu sprawozdań finansowych.

czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.