Usługi finansowe

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w zakresie:

I. Wsparcia Klientów w pełnym cyklu zarządzania własnymi finansami (od informacji do transakcji) poprzez:

  • przeanalizowanie sytuacji finansowej (obecnie i w przyszłości),
  • doradztwo dostosowane do sytuacji finansowej.

II. Pozyskiwania środków finansowych w postaci:

  • kredytów,
  • pożyczek,
  • środków unijnych,
  • innych produktów bankowych i finansowych.

III. Rekomendacji w zakresie wyboru najkorzystniejszych ubezpieczeń.

Oferta jest skierowana zarówno dla Klientów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Naszym celem jest świadczenie w/w usług w taki sposób, abyście Państwo w jak najkrótszym czasie i przy minimalnym swoim udziale, korzystnie zrealizowali własne plany finansowe i gospodarcze.

Zapewniamy wybór najlepszych ofert na rynku.

Poprowadzimy Państwa przez cały proces, począwszy od zgromadzenia niezbędnych informacji i dokumentów, poprzez kontakt z bankiem, instytucją finansową lub firmą ubezpieczeniową, aż do realizacji transakcji.

 

Biuro rachunkowe

Oferujemy firmom, osobom fizycznym zarówno krajowym jak i zagranicznym, prowadzenie ewidencji księgowych, rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych w pełnym zakresie.

czytaj więcej

Doradztwo gospodarcze

Realizujemy usługi w zakresie tworzenia biznes planów, analiz finansowych i organizacyjnych oraz współpracy przy badaniu sprawozdań finansowych.

czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.