O firmie

Historia i doświadczenie

Biuro finansowo - rachunkowe działa od stycznia 1991 roku, tj. od momentu gdy ustawodawca rozporządzeniami Ministra Finansów z dnia 12 grudnia 1990 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz z dnia 5 lutego 1991 r. w sprawie zasad prowadzenia rachunkowości, umożliwił prowadzenie księgowości przez wyspecjalizowane podmioty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. została powołana w marcu 2002 roku, jako następca firmy prowadzonej jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Do dzisiaj w skład zarządu spółki wchodzą osoby, które były pionierami usługowego prowadzenia rachunkowości we Wrocławiu. Dodatkowym atutem jest fakt, że niektórzy pracownicy naszej firmy są z nami od początku, a ich wiedza i wieloletnie doświadczenie są nie do przecenienia 

Klienci

Do tej pory zaufało nam ponad kilkaset podmiotów gospodarczych (krajowych i zagranicznych), dla których nieprzerwanie prowadzimy kompleksowe usługi z zakresu obsługi finansowo - księgowej, kadrowo - płacowej, infromacji podatkowej i konsultingu. Dodatkowo prowadzimy sprawy nie związane z obsługą stałych Klientów.

Wiedza

Nasi Klienci działają w różnych branżach - wymagając interdyscyplinarnej wiedzy i doświadczenia - obejmujących między innymi działalność produkcyjną, handlową, usługową i eksportową.

Stabilność współpracy

Atutem naszej firmy jest gwarancja ciągłości i bezpieczeństwa współpracy. Posiadamy stabilny wykwalifikowany zespół. Prowadzimy działalność we Wrocławiu, Oleśnicy i Twardogórze. Posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności usługowej.

Elastyczność

Naszą domeną jest elastyczne podejście do potrzeb Klientów. Struktura organizacyjna GFI, umożliwia szybką adaptację stosownie do stawianych nam wymagań. Jesteśmy w stanie obsługiwać każdego Klienta na podstawie indywidualnego modelu współpracy.

Nasze podejście do Klienta charakteryzuje się:

  • ustaleniem indywidualnych procedur współpracy z Klientem,
  • możliwością stałych konsultacji w zakresie prawa podatkowego,
  • przydzieleniem stałego opiekuna odpowiedzialnego za bezpośredni kontakt,
  • dostosowaniem raportów wynikowych do potrzeb Klienta.

z nami zwiększysz kontrolę nad firmą

Biuro rachunkowe

Oferujemy firmom, osobom fizycznym zarówno krajowym jak i zagranicznym, prowadzenie ewidencji księgowych, rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych w pełnym zakresie.

czytaj więcej

Usługi finansowe

Kompleksowa pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych oraz rekomendacji w zakresie najkorzystniejszych ubezpieczeń.

czytaj więcej

Doradztwo gospodarcze

Realizujemy usługi w zakresie tworzenia biznes planów, analiz finansowych i organizacyjnych oraz współpracy przy badaniu sprawozdań finansowych.

czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.