Doradztwo gospodarcze

Analizując dogłębnie potrzeby Klientów oraz fundamenty ekonomiczne, pomagamy w tworzeniu skutecznych modeli biznesowych.

Grupa Finansowa Ignor Sp. z o. o. oferuje:

  • biznes plany i studia wykonalności,
  • analizy finansowe i ekonomiczne,
  • audyty finansowe i organizacyjne,
  • wyceny przedsiębiorstwa,
  • negocjacje lub wspomaganie negocjacji,
  • prowadzenie restrukturyzacji.

Kompleksowość oferowanych przez nas usług oraz bazowanie na wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantach pozwala nam świadczyć je konkurencyjnie cenowo i realizować w terminach znacznie krótszych niż oferują to inne firmy konsultingowe.

Do każdego projektu dobieramy bardzo dobrze nam znanych specjalistów, tworząc zespół potrzebny do realizacji konkretnego zadania. Stale współpracujemy z kancelariami prawnymi, biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami majątkowymi, brokerami ubezpieczeniowymi, analitykami finansowymi i specjalistami od zarządzania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zadanie z zakresu doradztwa gospodarczego.

pełny zakres aktualnych informacji gospodarczych

 

Biuro rachunkowe

Oferujemy firmom, osobom fizycznym zarówno krajowym jak i zagranicznym, prowadzenie ewidencji księgowych, rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych w pełnym zakresie.

czytaj więcej

Usługi finansowe

Kompleksowa pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych oraz rekomendacji w zakresie najkorzystniejszych ubezpieczeń.

czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.