Aktualności

 • 2008-12-11

  Oferta dla firm z terenu „Wrocławskiego Parku Przemysłowego”

  W związku ze zmianą siedziby naszej firmy i ulokowaniu jej przy ul. Fabrycznej 14 D, kierujemy specjalną ofertę na obsługę księgową dla firm, które prowadzą działalność na terenie tzw. „Wrocławskiego Parku Przemysłowego” położonego w rejonie ulic Strzegomskiej, Robotniczej i Fabrycznej.

  czytaj więcej
 • 2008-10-30

  Zmiana siedziby G. F. I. Sp. z o. o.

  Od 1 listopada 2008 r. zapraszamy do nowego biura przy ul. Fabrycznej 14 D.

  czytaj więcej
 • 2008-09-11

  Skutki zawieszenia działalności gospodarczej

  Skutki zawieszenia działalności gospodarczej związane są z kwestiami ubezpieczeń społecznych oraz amortyzacji.

  czytaj więcej
 • 2008-08-11

  Trybunał Konstytucyjny ws zasiłku chorobowego

  Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodną z prawem praktykę ZUS, polegającą na kwestionowaniu zaliczania wszystkich składników wynagrodzenia do podstawy wymiaru zasiłku chorobowego (SK 16/06 z 07.07.2008).

  czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.