Aktualności

 • 2010-07-28

  VAT od samochodów osobowych

  Komisja Europejska wydała decyzję upoważniającą Polskę do odstępstwa od regulacji dyrektywy 2006/112/WE.
  czytaj więcej
 • 2010-01-14

  Od 1.01.2010 nowe kody PKD

  Tylko do 31.12.2009 można posługiwać się kodami PKD 2004. Po tym czasie obowiązywać będzie klasyfikacja PKD 2007.

  czytaj więcej
 • 2009-06-30

  Jedno okienko ?

  Tzw. „jedno okienko” nie rozwiązuje wszystkich problemów.

  czytaj więcej
 • 2009-06-20

  Nowe przepisy wspólnotowe

  Z dniem 1.07.2009 r. wchodzą w życie przepisy wspólnotowe i krajowe, ws Wspólnotowego Systemu Rejestracji i Identyfikacji Podmiotów Gospodarczych (EORI).

  czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.