Aktualności

 • 2011-02-22

  Odliczysz VAT ze starym zaświadczeniem

  Zaświadczenia wydane do 31 grudnia 2010 r. przez okręgową stację kontroli pojazdów nie tracą swojej ważności - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

  czytaj więcej
 • 2011-02-19

  Dopiero decyzja ostateczna stwierdza zaległość podatkową

  Organ podatkowy ma obowiązek wydać podatnikowi zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach, nawet jeśli toczy się postępowanie dotyczące zobowiązań spółki.

  czytaj więcej
 • 2011-02-15

  Nowe usługi

  Marek Ignor jako Prezes Zarządu G. F. I. sp. z o. o. , przedstawia Państwu nowy zakres usług świadczonych przez naszą firmę.

  czytaj więcej
 • 2010-10-22

  Ministerstwo Finansów vs. VAT

  Od 1.01.2010 r. do 31.12.2012 r. ma obowiązywać ograniczenie odliczania VAT od paliwa samochodów.

  czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.