Aktualności

 • 2013-03-19

  Dyskusja nt biur rachunkowych

  Jako biuro rachunkowe zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w dyskusji nt jakości świadczenia tego typu usług.

  http://marekignor.blogx.pl

   

  czytaj więcej
 • 2012-08-24

  Zmiana adresu w Oleśnicy

  Od 1.09.2012 przenieśliśmy swoje biuro na „Zamek” w Oleśnicy, ul. Zamkowa 4. Biuro czynne: pn, śr, pt w godzinach 9-13
  czytaj więcej
 • 2012-02-20

  DNI OTWARTE W OLEŚNICY !

  ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE

  maj - lipiec 2012 r.

  ROZMOWA NIC NIE KOSZTUJE

  czytaj więcej
 • 2011-05-10

  Promocja w Oleśnicy

  Specjalna oferta DLA FIRM ROZPOCZYNAJĄCYCH działalność. Przez pierwsze 3 m-ce zapłacicie Państwo 50 % ceny za prowadzenie księgowości.

  czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.