Aktualności

 • 2015-07-24

  Zmiana adresu siedziby Spółki

  W dniu 24.07.2015 roku Spółka zmieniła adres siedziby z dotychczasowego na nowy przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu.
  czytaj więcej
 • 2014-07-16

  ZUS czy OFE ?

  Od 1 kwietnia do 31 lipca przyszli emeryci mają czas na dokonanie wyboru: pozostaję w ZUS czy przenoszę swoje składki do OFE.
  czytaj więcej
 • 2014-03-28

  Od 1.04.2014 r. zmiany w odliczeniu VAT

  Od 1 kwietnia 2014 r. wchodzą w życie nowe zasady odliczania VAT naliczonego przy nabyciu i eksploatacji pojazdów samochodowych. Zmiany te mogą mieć określone konsekwencje także na rozliczanie podatku dochodowego.
  czytaj więcej
 • 2013-04-29

  2 maja biuro nieczynne

  Szanowni Klienci,

  uprzejmie informujemy, iż 2 maja biuro rachunkowe będzie nieczynne.

  czytaj więcej

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.