Aktuelles

Buchführungsbüro

Finanzgruppe Ignor GmbH bietet den Firmen und sowohl den inländischen als auch den ausländischen natürlichen Personen die Buchführung, volle Abrechnungen mit dem Finanzamt und mit der Versicherungsanstalt an.
Weiter

Finanz- dienstleistungen

Komplette Hilfe bei Beschaffung von finanziellen Mitteln und Empfehlung im Bereich der günstigsten Versicherungen.
Weiter

Wirtschafts- beratung

Wir führen Dienstleistungen im Bereich der Businesspläne, Organisations- und Finanzanalysen, oder Zusammenarbeit bei der Geschäftsberichtsprüfung aus.
Weiter

Witamy Państwa na stronie naszego serwisu! Pragniemy przekonać Państwa jak proste może być prowadzenie biznesu z naszą pomocą. Istniejemy od samego początku formowania się rynku biur rachunkowych w Polsce. Przewaga jaką daje nam to doświadczenie plasuje nas w czołówce wrocławskich biur rachunkowych. Naszą pasję i zaangażowanie doceniło ponad 200 firm, zagranicznych i krajowych, których sukces wspieramy skutecznie już od wielu lat. To co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji to kompleksowe podejście do obsługi naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego obok standardowych usług rachunkowych, proponujemy również doradztwo finansowe i gospodarcze. W trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którym przydzielamy opiekunów, odpowiedzialnych osobiście za prowadzenie bieżącej działalności. Z nami zwiększycie Państwo kontrolę nad firmą. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Grupa Finansowa Ignor sp. z o.o. - biura rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Wrocław, doradztwo gospodarcze Wrocław, doradztwo podatkowe Wrocław, księgowość Wrocław, usługi finansowe Wrocław, usługi księgowe Wrocław.